Na auto-putu Novi Sad–Beograd jutros je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je povređeno pet osoba, među njima i dva muškarca koja su prevezena u bolnicu.

Na auto-putu koji povezuje Novi Sad i Beograd, danas nešto pre 11 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je povređeno pet osoba, potvrđeno je za Tanjug. Do incidenta je došlo kada je kombi udario u priključno vozilo putarske službe. Dvojica muškaraca su nakon nesreće prebačena u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine. Jedan od njih, star 46 godina, zadobio je višestruke kontuzione povrede i upućen je na hirurško odeljenje, dok je drugi, 58-godišnjak, sa lakšim povredama takođe zbrinut na hirurgiji. Preostale tri osobe su takođe povređene, ali detalji o njihovom zdravstvenom stanju nisu saopšteni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here