Policija sprovodi istragu, saobraćaj na auto-putu Novi Sad-Beograd bio obustavljen više od pola sata

Pet osoba povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas nešto pre 11 časova na mostu Beška, na auto-putu Novi Sad-Beograd, saopštili su nadležni organi. Prema zvaničnim informacijama, do nesreće je došlo kada je kombi udario u priključno vozilo putarske službe koje se nalazilo na putu.

Dve osobe, muškarci starosti 46 i 58 godina, zadobile su povrede i prevezene su u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine. Prvi je hospitalizovan sa višestrukim kontuzijama, dok je drugi prebačen sa lakšim povredama. Preostale tri povređene osobe zbrinula je ekipa Hitne pomoći iz Inđije i prevezla ih u nadležnu zdravstvenu ustanovu.

Zbog uviđaja i uklanjanja vozila, saobraćaj na ovoj deonici auto-puta bio je potpuno obustavljen od 10:45 do 11:20 časova. Nakon toga, saobraćaj se odvijao otežano, uz povremene zastoje, dok situacija nije normalizovana.

“Istraga je u toku, a nadležni apeluju na vozače da poštuju signalizaciju putarskih službi, posebno na autoputevima”, navedeno je u zvaničnom saopštenju.

Nadležni organi nastavljaju sa istragom kako bi utvrdili sve okolnosti ovog događaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here