Policija je u glavnom gradu Srbije uhapsila dvojicu Crnogoraca pod optužbom za neovlašćenu proizvodnju i prodaju narkotika.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, postupajući po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, lišili su slobode dvojicu crnogorskih državljana, P. L. (26) i M. L. (31). Oni su osumnjičeni za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP. Prema navodima policije, sumnja se da su tokom dužeg vremenskog perioda nabavljali kokain od za sada nepoznatih osoba, koji su potom skladištili u jednom stanu u Beogradu. Iz tog stana su, kako se navodi, prodavali narkotike kupcima u Beogradu, ali i u drugim gradovima širom Srbije.






