Policija intenzivno traga za osumnjičenim, u incidentu nema povređenih
Maskirani muškarac upao je danas oko 16 časova u kafić na Bulevaru kralja Aleksandra u beogradskom naselju Zvezdara i ispalio dva hica, potvrđeno je iz policijskih izvora. Prema dostupnim informacijama, napadač je nosio fantomku i pancir, a nakon pucnjave je pobegao belim automobilom u pravcu Cvetkove pijace.
U trenutku incidenta, u lokalu je bilo više gostiju, a prema rečima očevidaca, među prisutnima je zavladala panika. “Ljudi su bežali pod stolove, nastao je opšti haos”, izjavio je jedan od svedoka koji je želeo da ostane anoniman.
Policija je odmah izašla na lice mesta i obavila uviđaj, a u toku je intenzivna potraga za osumnjičenim. Prema zvaničnim informacijama, u pucnjavi nije bilo povređenih.
“Istraga je u toku, preduzimaju se sve mere na identifikaciji i pronalaženju osumnjičenog”, saopšteno je iz policije.
Slični incidenti u ugostiteljskim objektima retko se dešavaju u ovom delu grada, a policija apeluje na građane da ukoliko imaju bilo kakve informacije o događaju, obaveste najbližu policijsku stanicu.






